Na urządzeniach przenośnych zalecamy włączenie opcji "WERSJA NA KOMPUTER", dostępnej w przeglądarkach internetowych w prawym górnym rogu.  

WYSTAWA FOTOGRAFII

  вхід – український варіант

Wystawa składa się z pięciu sal wystawowych oraz jednej sali filmowej. Prace autorów (ponad 100 fotografii) można oglądać z pełnymi opisami w dwóch wersjach językowych (polski i ukraiński) w pięciu wirtualnych salach wystawowych. Sale wystawowe są numerowane od 1 do 5. W każdej z sal prezentowane są prace innego autora. Sala nr 1, 2 i 5 - autor Marek Czarnecki, Sala nr 3 - autor Jadwiga Elżbieta Czarnecka, Sala nr 4 - autor Olena Pryshchepa. Wywiad w postaci tekstu z Oleną Pryshchepą umieszczony jest u dołu strony.

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ - WYSTARCZY OTWORZYĆ DRZWI PONIŻEJ.

W przypadku urządzeń przenośnych i smartfonów prosimy o chwilę cierpliwości i odczekanie aż wczyta się cały materiał. Dziękujemy i życzymy miłych chwil spędzonych w galerii. Po obejrzeniu wystawy zapraszamy do zapoznania się z katalogiem towarzyszącym wystawie.

KATALOG - w prezentowanym katalogu jest umieszczone szkło powiększające, dzięki któremu możemy zobaczyć szczegóły fotografii.

WYWIAD 

Wywiad z Oleną Pryshchepą przeprowadził Marek Czarnecki.
Oryginalne nagranie wywiadu w postaci materiału video znajduje się powyżej w sali video galerii.